Gdańsk Wrzeszcz, ul. Dmowskiego 3 +48 58 345 29 66 Mariusz Filar

Wszyscy pracownicy oraz właściciel pracowni rengenowskiej PROFIM przykładają ogromną wagę do tego, by usługi firmowane naszą marką w pełni satysfakcjonowały naszych pacjentów jak również lekarzy ich kierujących.

___________________________

 

Opracowana, wdrażana i ciągle doskonalona przez nas Polityka Zapewnienia Jakości, pozytywnie wpływa na lepszą organizację i wydajność pracy. Jeśli jednak w pracy naszej pracowni dostrzegacie Państwo jakieś wady i mankamenty, jesteśmy otwarci na sugestie, czy też nawet słowa krytyki. Pozwoli nam to w przyszłości uniknąć podobnych błędów i jeszcze sprawniej Państwu służyć. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, bardzo proszę o tel. 601317446.

aby pobrać skierowanie w pliku pdf, kliknij tutaj

______________________________________

Nasza pracownia, od samego początku istnienia, związana jest z fińską firmą Planmeca lidera w produkcji aparatuty rentgenowskiej.

Stąd, do naszych wszystkich cyfrowych badań rtg, dołączamy aplikację prodecenta, która jeszcze dokładniej pomoże Państwu w obrazowaniu i diagnostyce pacjentów.

Aby w pełni skorzystać z możliwości aplikacji Planmeca Romexis Viewer ver.6 ,  należy pamiętać o spełnieniu minimalnych wymagań sprzętowych PC:

Parametr Badanie 2D Badanie 3D
System operacyjny Windows 7 32 lub 64bit Win 10 64bit
Procesor Intel Core i5 lub nowszy Intel Core i5 lub nowszy
Pamięć RAM 4Gb lub więcej 8Gb lub więcej
Karta graficzna Każda NVIDIA / RADEON

 

Dla lekarzy, dla których obrazowanie cbct w aplikacji Planmeca Romexis Viewer nie jest jeszcze znane, polecam nasze krótkie filmiki instruktażowe, na których można zaobserwować konkretne przypadki kliniczne, różne obszary i różne wielkości woksela. 

https://youtu.be/t8uNyX6Kws4

https://youtu.be/Medixf6r3IQ

https://youtu.be/Fs7-tsXwruU

https://youtu.be/bLoKBCVeNH0

https://youtu.be/tI_oojrzWQU

________________________

Informacja w sprawie RODO

( rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27.04.2016r w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych).

Szanowni Państwo,
mając na uwadze zbliżające się rozpoczęcie obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uprzejmie informuję, iż od 25 maja 2018r. warunkiem niezbędnym udostępnienia / powierzenia / danych osobowych pacjentów ( o ile wyrażą na to zgodę ! ), w tym w szczególności danych wrażliwych – medycznych, będzie wcześniejsze zawarcie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.  Reasumując, jeżeli będziecie Państwo zainteresowani, otrzymywaniem od naszej pracowni zdjęć rentgenowskich swoich pacjentów na maila, proszę o kontakt mailowy w sprawie podpisania przedmiotowej umowy.

Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo tutaj. . .